"Gdy będziesz przechodził przez wody, będę z tobą, a gdy przez rzeki, nie zaleją cię; gdy pójdziesz przez ogień nie spłoniesz, a płomień nie spali cię." Iz., 43;2

    

   My, chrześcijanie wierzymy w każdą obietnicę daną nam przez naszego Ojca i wiemy, że cokolwiek czyni w naszym życiu wynika z Jego niewyczerpanej miłości do nas. Chciejmy zatem dziękować Mu za każdy dzień mijającego roku i prosić o moc błogosławieństw w roku przyszłym. Dary Pana są nieprzebrane a ilość ich nieodgadniona.

Najcudowniejszym z podarunków jest łaska, którą otrzymaliśmy dzięki  Jezusowi Chrystusowi. Nie zapominajmy by nieustannie oddawać Bogu za to chwałę. Jedną ze zbliżających się ku temu okazji będzie Sylwester organizowany w naszym zborze. Pożegnajmy stary i przywitajmy Nowy Rok wspólną modlitwą, uwielbieniem i braterską społecznością.

 

Wieczór rozpoczniemy o godz. 18:00 nabożeństwem, po zakończeniu którego udamy się na poczęstunek, zorganizowany z przyniesionych przez nas potraw czyli będzie to typowy Sylwester składkowy.. każdy przynosi to, co może.

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.

 • Historia KCHB w Koszalinie

 • Spotkania w zborze:

  Nabożeństwo - niedziela godz. 10:00

  Studium Słowa Bożego - wtorek godz. 18:30

  Modlitwa zboru - wtorek godz. 18:30

  Coffee House - czwartek godz. 18:00

  Grupy domowe - 7 dni w tygodniu

 • KCHB Koszalin

  ul. Podgrodzie 3-5, 75-240 Koszalin

  Nowy nr rachunku bankowego:
  03 1320 1830 3210 2547 2000 0001

  e-mail: baptyscikoszalin@gmail.com • „Imiona Boga”